Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy wolnostojące Kąpino - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stefana Batorego

Kąpino,pomorskie

1 349 000 zł140 m² 9 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m2 z użytkowym poddaszem i z garażem jednostanowiskowym, oddany do użytkowania w 2010r. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąpino

Kąpino,pomorskie

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 140 m2 z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym oddany do użytkowania w 2010r. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Kąpino,pomorskie

1 620 000 zł246 m² 6 593,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Mam zaszczyt zaprezentować Państwu posiadłość, która jest wyjątkowa. Duża działka oraz dom robi bardzo duże wrażenie. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąpino

Kąpino,pomorskie

850 000 zł361 m² 2 354,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Klient kupujący nie płaci U nas prowizji! bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! klient oferta bezpośrednia! Dom wolnostojący z 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Kąpino,pomorskie

395 000 zł174 m² 2 270,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowo wybudowany wolnostojący dom w atrakcyjnej i spokojnej okolicy otoczonej lasem , a jednocześnie blisko do Wejherowa, czyli Kąpino. powierzchnia całkowita 174,400 mkw na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Kąpino,pomorskie

1 450 000 zł216 m² 6 703,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki dom zlokalizowany pod lasem, w bardzo malowniczej okolicy, na działce znajdującej się w spokojnej i dynamicznie rozbudowującej się miejscowości oddalonej niespełna 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Kąpino,pomorskie

2 500 000 zł458 m² 5 458,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z basenem, częściowo podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 458m2 na działce o pow. 1800m. Wspaniale nadaje się na dom jednorodzinny lub.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij